Miért a BL YachtClub & Apartments?

A BL YachtClub & Apartments páratlan rendezvényterme tökéletes helyszín rendezvények lebonyolításához. Nemcsak helyszínt kínálunk, hanem a YachtClub és a Balaton közös élményét.

Válasszon ideális helyszínt üzleti rendezvényeinek, legyen ez csapatépítő tréning, partner találkozó, továbbképzés, szakmai konferencia.

Tökéletes választás családi események – születésnap, ünneplés, legény-lánybúcsú, évforduló, baráti összejövetelek – megszervezéséhez.

• Csupán 128 km távolságra Budapesttől.
  • Könnyű megközelíthetőség autóval, vonattal, hajóval.
  • Korrekt technikai felszereltség.
  • Természetes fényű rendezvényterem.
  • Díjmentes Wi-fi a területen.
  • Kávészünet, frissítő bekészítés.
  • Kulináris élmények a BL YachtClub & Apartments éttermében.
  • Szállásfoglalási lehetőség.
  • Segítőkész, kedves személyzet.
  • Csodás panoráma a vitorlás kikötőre és a Balatonra.

Minden eszköz rendelkezésükre áll, melyre szükségük lehet programjuk lebonyolításához:

• projektor,
  • vetítővászon,
  • mikrofon,
  • DVD / CD lejátszó,

Ha véget ért a nap, ejtőzzenek egyet wellness részlegünkön, ahonnan teljes pompájában csodálhatják a túlpartot. Élvezzék a gőzfürdőnk – és a finn szauna nyújtotta ellazulást, pihenjen élménymedencéink egyikében! Az élményt még mindig tudjuk fokozni a kültéri, látvány szaunánkkal, mely közvetlenül partra épült. Csodálatos kilátás nyílik a naplementés Balatonra.